Olej z konopi i jej nasiona – właściwości i zastosowanie

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. bladymamut napisał(a):

  Możliwe, że zainteresuje Cię tekst na tym blogu
  http://shoovar44.neon24.pl/post/37770,jak-zdelegalizowano-konopie-cz-1
  http://shoovar44.neon24.pl/post/43170,jak-zdelegalizowano-konopie-cz-2

  W połowie lat 30’tych, gdy zostały wynalezione maszyny do przetwarzania i zbioru konopi, a maszyny przerabiające paździerze na „papkę” do produkcji papieru, stały się ogólno dostępne. Firmy, takie jak Hearst Paper Manufacturing Division (który posiadał olbrzymie połacie lasów) i praktycznie wszystkie firmy które opierały swoją produkcję na przemyśle drzewnym stanęły przed możliwością utraty miliardowych zysków a być może również i bankructwem.

  • Maggie napisał(a):

   Dzięki za namiary na stronę, zawiera wiele ciekawych informacji a dział techniczny zainteresował nawet mojego meża. Konopia to temat rzeka, ciężko napisać o wszystkim, a z teorii spiskowych GIGANTÓW wyszedłby cały zbiór encyklopedii.To co robią ONI z nami i naszym światem bardzo mi się nie podoba (ujmując to delikatnie). Firmy i organizacje (bayer, monsanto, DuPont, FDA i wszystkie koncerny farmaceutyczne) chcą nami rządzić, chyba jeszcze nie znają Polaków 😉

 2. Maggie napisał(a):

  We Włoszech konopie można uprawiać tylko do celów kosmetycznych, a w Polsce trzeba mieć nawet zaświadczenie o niekaralności jeśli chce się uprawiać konopie i to tylko jeden z wielu warunków. Oj ktoś się boi tej konopi!!! Jedźcie i używajcie póki jest legalna.

 3. Jacek napisał(a):

  Miło znaleźć konkretne wieści na temat tej sprawy.

 4. 0jla napisał(a):

  słyszałam wiele dobrego na temat właściwości oleju konopnego na włosy i mleka konopnego jako toniku do twarzy. Szczerze mówiąc z samym produktem nie miałam jeszcze do czynienia, ale jak widać warto się skusić 🙂

 5. poluję na olej z nasion konopi, ale taki naprawdę dobry. Choć zastanawiam się czy nie lepiej jest zrobić go samemu

 6. Far Minka napisał(a):

  Maść konopna świetnie się sprawdza przy AZS u dzieci. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli legalnie przekonać się o ich właściwościach przeciwnowotworowych.

 7. Aleksandra Marynowska napisał(a):

  Drugi komentarz:
  Marihuana , konopia itd chyba zawsze będzie tematem tabu, kontrowersyjnym. I chyba nic na to się nie da rady zrobic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *